Naujasis „Subaru XV“ įvertintas aukščiausiu penkių žvaigždučių balu  2017 m. „Euro NCAP“ saugos bandyme

Naujasis „Subaru XV“ įvertintas aukščiausiu penkių žvaigždučių balu 2017 m. „Euro NCAP“ saugos bandyme

2017-12-01 11:09:45

Naujasis „Subaru XV“ yra pirmasis modelis su naująja „Subaru“ visuotine platforma (SGP), skirta užtikrinti aukštesnį saugos funkcijų lygį, vairavimo malonumą ir važiavimo komfortą. SGP žymiai pagerina kėbulo ir važiuoklės tvirtumą, smūgio energija sumažinama net 40 %, palyginti su dabartiniais modeliais.

Visi naujieji „Subaru XV“ modeliai įrengti su 7 oro pagalvėmis, įskaitant vieną SRS kelių oro pagalvę, įrengtą vairuotojo sėdynei, bei atnaujintu saugos diržu su fiksavimo liežuvėliu, mažinančiu sužalojimo lygį ir geriau apsaugančiu visus keleivius, jei įvyksta susidūrimas.

„Subaru“ technologija „EyeSight Driver Assist“ („Subaru XV“ įrengta kaip standartas) įrodė pasižyminti puikiomis techninėmis savybėmis „Euro NCAP“ bandyme atliekant autonominį avarinį stabdymą su automobiliais ir pėsčiaisiais. Technologija „EyeSight Driver Assist“ yra dviejų skaitmeninių erdvinio vaizdo kamerų, stebinčių eismo judėjimą, komplektas, kuris įspėja vairuotoją apie priekyje esančią grėsmę ir, esant avarinei situacijai, pradeda stabdyti automobilį, kad neįvyktų susidūrimas. Sistema „EyeSight“ taip pat užtikrina šoninės pagalbos funkcijas, įspėja vairuotoją apie netyčinį eismo juostos kirtimą bei padeda vairuotojui išlaikyti kelionės maršrutą.

„Sauga yra pagrindinė vertybė, kurią „Subaru” užtikrina savo klientams. Jau šeštą kartą iš eilės „Subaru“ gauna prestižinį 5 žvaigždučių įvertinimą iš „Euro NCAP”, – pasakoja Masamichi Kudo, „Subaru Europe” prezidentas ir generalinis direktorius.

Naujasis „Subaru XV“ pasiekė prestižinio pripažinimo pasauliniu lygiu saugos srityje. Šis automobilis įvertintas 5 žvaigždutėmis Japonijos NCAP avarijų bandymuose bei tapo daugiausiai saugos balų surinkusiu modeliu. JAV naujasis „Subaru XV“ 2017 m. gavo „TOP SAFETY PICK+“ apdovanojimą iš Kelių saugos draudimo instituto.

  • 51 iš 77