SUBARU FORESTER APŽVALGA

Remigijus Butavičius

Remigijus Butavičius

+370 46 272373

+370 68844159

rbutavicius@subaruklaipeda.lt

 

PRISTAIKO PRIE VISŲ JŪSŲ POREIKIŲ

Susipažinkite su SUBARU FORESTER. Didžiulės jo galimybės ir neribotas universalumas kasdien įkvėps jus nuveikti ką nors naujo, o nuolatinė visų varomojų ratų sistema bei įspūdingai mažos degalų sąnaudos leis pasiekti beveik bet kurį jūsų tikslą. Jis nebijo važiuoti ten, kur drąsiai jausis didelių visureigių šeimininkai. Jis leis į bagažinę sukrauti tiek bagažo, kad pavydės universalų vairuotojai. Jis apsups jus komfortu ir neprilygstamu saugumo jausmu. Jis - išraiškingas, ryškus, įsimenantis. Jo dizaino tikrai nesupainiosite su kitų gamintojų modeliais.

Kad ir kur išsirengtumėte su FORESTER, kad ir ką pasiimtumėte kartu, šis automobilis puikiai prisitaikys prie jūsų poreikių. Išraiškingas FORESTER vidaus ir išorės stilius, įspūdinga kokybė ir genialus dizainas atitinka viską, kam teikiate pirmenybę - įmantrų komfortą, tiesmuką universalumą ir gryną važiavimo malonumą. Visos detalės elegantiškos tiek savo forma, tiek funkcija - pradedant agresyviomis grotelėmis, automatiškai užlenkiamais šoniniais veidrodėliais su LED posūkio signalais ir baigiant naudingais stogo rėmais. Ir nors šiuo automobiliu lengva manevruoti visais gyvenimo vingiais, jame yra daugybė erdvės žmonėms ir bagažui. Be to, FORESTER visada suteiks daugiau malonumo.

FORESTER salone jus ir jūsų keleivius apgaubs moderni ir komfortiška aplinka, o įdiegtos technologijos neblaškydamos padės neprarasti ryšio su pasauliu.
Patobulinus FORESTER rėmo konstrukciją pavyko pasiekti, kad dabar iš jo salono galima lengviau ir patogiau išlipti ar į jį įlipti.

FORESTER puikiai pasirengęs suspėti su jumis visur - pradedant planuotomis atostogomis ir baigiant spontaniškomis išvykomis į parduotuves. Bagažo skyriuje gali tilpti keturi dideli lagaminai arba keturi golfo lazdų krepšiai, o mažesnius daiktus galima pakabinti ant sumaniai įrengtų kabliukų. Ilgesnius daiktus galima sudėti nulenkus 60/40 santykiu padalytą galinės sėdynės atlošą.

Priekabos stabilumo kontrolės sistema

Naujajame FORESTER įrengta naujai sukurta priekabos stabilizavimo sistema (angl. santrumpa - TSC). Sistema jaučia vėjo poveikį priekabai ir kitus jos judesius. TSC suaktyvinama įstačius kištuką į vilkimo įtaiso lizdą, o automobilio dinaminės kontrolės valdymo sistema (angl. santrumpa - VDC) padeda automatiškai stabilizuoti junginį.

X-Mode

„X" reiškia papildomas galimybes, kuriomis naujojo FORESTER vairuotojai galės naudotis beveik visuose keliuose. Įjungus „X-Mode" režimą, elektronika ima kontroliuoti variklio veikimą, transmisiją, visų varomųjų ratų sistemą, stabdžius ir kitus esminius komponentus, kad saugiai įveiktumėte prastus kelius, slidžius jų paviršius arba, suaktyvinus nusileidimo kontrolės sistemą (HDC), net pačias stačiausias kalvas.

SAUGUMAS

Automobilio dinaminio stabilumo sistema
Viena iš standartinių kiekvieno FORESTER įrangų yra automobilio dinaminio stabilumo sistema (VDC), kurios jutikliai leidžia stebėti ir analizuoti, ar automobilis laikosi vairuotojo pasirinktos trajektorijos. Jei, įveikiant kelio vingį ar aplenkiant kliūtį, automobilio stabilumas pakimba ant plauko, ši sistema automatiškai sureguliuoja sukimo momento paskirstymą varomiesiems ratams, variklio galią ir kiekvieno rato stabdį, kad FORESTER pernelyg nenukryptų į šalį.

Apvalaus profilio rėmo konstrukcija
Nors FORESTER kėbulas pagamintas iš lengvasvorių medžiagų siekiant optimalaus automobilio valdymo, tačiau jis labai tvirtas ir užtikrina didelį saugumą. Vairuotojo ir keleivių saloną supa specialiai sukurtas apvalaus profilio rėmas. Stoge, durų statramsčiuose ir grindyse sumontuotos labai stiprios sijos, veiksmingai atlaikančios ir sugeriančios bet kokio tipo susidūrimo jėgą.

Saugi variklio tvirtinimo sistema
Kiekvienas SUBARU automobilis suprojektuotas ir pagamintas siekiant geriausios saugos, kurią padidina ir horizontali BOXER variklio konstrukcija. Variklio tvirtinimo elementai suprojektuoti taip, kad įvykus susidūrimui variklis ir transmisija atitrūktų ir slystų po automobilio salonu, o ne į jo vidų.

SUBARU FORESTER turi daugybę techninių sprendimų, skirtų aukščiausiam vairuotojo ir keleivių saugos lygiui užtikrinti. Pažangios SRS oro pagalvės, aktyviosios galvos atramos ir saugos diržai - tai tik keli iš jų. FORESTER kėbulas yra labai tvirtas, o jo apvalaus profilio rėmo konstrukcija papildomai apsaugo keleivių saloną.

Pėsčiųjų apsauga
Pėstieji ir dviratininkai yra labiausiai pažeidžiami eismo dalyviai. Atsižvelgiant į tai, FORESTER buvo sukurtas taip, kad įvykus susidūrimui šie eismo dalyviai kiek įmanoma mažiau nukentėtų. Pavyzdžiui, tarp variklio iki jo gaubto priekinės dalies yra didelis tarpas, kuris atlieka deformuojamosios zonos funkciją. Pėsčiųjų ir dviratininkų apsaugą taip pat padidina smūgius sugeriantys buferiai, variklio gaubto tvirtinimo elementai ir priekinio stiklo valytuvai, kurie susidūrimo akimirką lengvai nulūžta.

Saugos diržai ir saugos oro pagalvės
Standartinė SUBARU FORESTER įranga apima priekinių sėdyniu saugos diržus su įtempikliais, patikimai sulaikančius žmones įvykus avarijai, ir jėgos ribotuvais, sumažinančiais krūtines sužalojimo pavojų. Visų sėdynių saugos diržai yra tvirtinami trijuose taškuose. Siekiant visapusės apsaugos, FORESTER salone yra įrengtos priekinės, šonines saugos oro pagalvės bei šonines saugos oro užsklandos. Be to, ant priekinių sėdynių atlošų sumontuotos aktyviosios galvos atramos padeda sumažinti kaklo sužalojimo pavojų, nes įvykus avarijai palinksta į priekį, taip apsaugodamos sėdinčių žmonių galvas. SUBARU FORESTER užpakalinėe sėdynese įrengti ISOFIX vaikų kėdučių tvirtinimo elementai.