Tokijo automobilių parodoje SUBARU žada pristatyti solidžias naujienas

Tokijo automobilių parodoje SUBARU žada pristatyti solidžias naujienas

2017-10-04 10:35:56

Šis modelis – tai SUBARU vizija, kaip turi atrodyti artimiausios ateities automobiliai, teikiantys vairavimo malonumą ir užtikrinantys nepriekaištingą saugumą. Jau ir standartiniuose modeliuose diegiama‚ Subaru „EyeSight“ sistema, kuri yra pelniusi daug įvairių įvertinimų, šiame koncepciniame modelyje yra savotiškas išmanaus ir saugaus vairavimo pamatas.

 

VIZIV (gamintojas pavadinimo santrumpą vertė kaip „Vision for Innovation“) pirmą kartą buvo pristatytas 2013 m. pradžioje Detroito automobilių parodoje, o šį kartą, likus bemaž mėnesiui iki Tokijo parodos, gamintojas intriguojančiai atskleidė tik dalį naujienos - „Subaru VIZIV Peformance Concept“ silueto linijas. Tikėtina, kad būtent ši pasaulinė premjera bus pagrindiniu traukos centru SUBARU stende. Kol kas skelbiama, kad tai bus sportinis sedanas, galbūt WRX ar WRX STI įpėdinis, kurio pagrindinės vertybės – vairavimo malonumas ir užtikrintumas. Ar šios ateities automobilius primenančios linijos ir siekiai taps realybe, sužinosime jau ateityje, tačiau akivaizdu, kad vairuotojui padedanti „EyeSight“ sistema iš futuristinės jau keletą metų yra SUBARU modelių kasdienybė. Turbūt standartine įranga jau netolimoje ateityje taps vietoj tradicinių veidrodėlių sumontuotos kameros bei specialūs jutikliai, sumontuoti priekiniam stikle. Šiame modelyje gamintojai planuoja įdiegti ir autonominio valdymo sistemą.

Ryškia geltona spalva gerbėjų akis trauks dar du koncepciniai modeliai –„Subaru XV Fun Adventure Concept“ ir „Subaru ImprezaFutureSportConcept“. Pirmasis sieks dar sykį išryškinti XV modelio funkcionalumą ir atkreipti dėmesį į jo dizainą. Atnaujinti antdėklai ir kitos eksterjero detalės siekia akcentuoti šio modelio pravažumo galimybes. O „ImprezaFutureSportConcept“ savo kėbulo linijomis akcentuoja žemą svorio centrą ir sportišką prigimtį.

Parodoje bus ir žemiškesnių modelių. Tiesa, juos galės įsigyti tik labai nedaug šio gamintojo gerbėjų. Pavyzdžiui, S208 modifikacija – tai tik 450 egzempliorių tiražu nuo konvejerių nuriedėsianti WRX STI versija. Arba „Subaru OutbackLimitedSmart Edition“ bei vos 100 vienetų seriją turėsianti „Subaru BRZ STI Sport“.

SUBARU stende netrūks ir sportiškos dvasios – daug pergalių pasaulio ralio čempionatuose iškovojęs gamintojas dabar daugiau dėmesio skiria žiedinėms lenktynėms, todėl Tokijuje bus galima pamatyti specialią BRZ GT3000 versiją, kuri dalyvaus „Super GT“ serijos lenktynėse.

 

  • 47 iš 54