SUBARU WRX STI pergalė SP 3T klasėje 24 val. Niurburgringo lenktynėse

SUBARU WRX STI pergalė SP 3T klasėje 24 val. Niurburgringo lenktynėse

2015-05-19 12:24:12

Gegužės 26-29 dienomis Vokietijoje, „žaliuoju pragaru" vadinamoje Niurburgringo trasoje, vyko tradicinės 24 valandų lenktynės. Jose  "Subaru Tecnica International (STI) komanda, važiavusi "Subaru WRX STI NBR Challenge" automobiliu SP 3T klasėje laimėjo pirmą vietą. Tai jau ketvirtoji komandos pergalė šioje klasėje, paskutinė pergalė buvo 2015 m.

Nors komanda, vadovaujama Carlo Van Dam (Carlo Van Dam), Las Marcel (Marcel Lasée), Timas Chriqui (Timas Schrick) ir Hideki Yamauchi (Hideki Yamauchi) startavo antra, tai nesutrukdė laimėti ir išlaikyti persvarą beveik visose 24 valandų lenktynėse.  laimėti ir išlaikyti persvarą beveik visą 24 valandų lenktynėse. Per dieną, "Subaru WRX STI apvažiavo 120 ratus (apie 3070 km).

Generalinis STI komandos menedžeris Hideharu Tatsumi, taip pakomentavo rezultatus:

„Šį kartą varžybos praėjo puikiai. Vairuotojai, inžinieriai ir mechanikai - visi be išimties komandos nariai pasirodė kaip viena darni komanda, kas ir leido mums laimėti šią pergalę. Džiaugiuosi, kad autosporto mylėtojams mes vėl pademonstravome aukščiausias SUBARU automobilių galimybes. Taip pat norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems mūsų gerbėjams už jų paramą. "

Sveikiname visus subaristus su šią pergale!

  • 32 iš 107