Pagal ALG reitingą SUBARU modeliai turi didžiausią išliekamąją vertę

Pagal ALG reitingą SUBARU modeliai turi didžiausią išliekamąją vertę

2017-12-19 11:22:50

Viena autoritetingiausių JAV automobilių rinkos tyrimų kompanijų – ALG – įvardino aukščiausią išliekamąją vertę turinčius modelius. Lyderių grupėje – net penki „Subaru“ modeliai, kurie pripažinti geriausiais savo klasėse.

„Subaru Impreza“ tapo nugalėtoja kompaktinės klasės automobilių grupėje, „Subaru WRX“ nugalėjo tarp sportinių automobilių, „Subaru Forester“ pripažintas nugalėtoju tarp kompaktinės klasės padidinto pravažumo modelių, „Subaru Crosstrek“ (Europoje žinomas XV vardu) yra geriausias pagal šį rodiklį tarp subkompaktinės klasės modelių, o „Subaru Outback“ neturėjo lygių tarp vidutinės klasės padidinto pravažumo automobilių.

Net penkių modelių triumfas leido „Subaru“ pelnyti „Top Mainstream Brand“ vardą jau šeštą kartą nuo 2010 metų. Šis Japonijos gamintojas aukščiausią išliekamąją vertę turinčiais modeliais buvo įvertintas 2010, 2011, 2012, 2015 ir 2016 metais.

ALG, 1964 metais įkurtos automobilių rinkos tyrimų kompanijos, ekspertai įvairių gamintojų transporto priemones vertina po trejų metų eksploatavimo: kiek modeliai kainuoja antrinėje rinkoje, dėl kokių problemų jų savininkai dažniausiai kreipiasi garantiniu laikotarpiu, kokie yra remonto kaštai ir t.t. Kruopšti analizė, kasmet vertinant tūkstančius automobilių, leidžia suteikti gamintojams trokštamą aukščiausios išliekamosios vertės gamintojo titulą.

„Mes džiaugiamės vėl sulaukę šio įvertinimo, - sakė Thomas J. Dollas, „Subaru of America“ vadovas. – Tai, kad mūsų parduodami modeliai nugalėjo net penkiose kategorijose, liudija, jog parduodame klientams aukščiausius reikalavimus atitinkančius ir lūkesčius patenkinančius automobilius. Mūsų tikslas nesikeičia – kiekvieno vairuotojo bei keleivio saugumas ir automobilio patikimumas“.

Jo žodžius patvirtino ir ALG prezidentas Jimas Nguyenas: „Nuoseklus ėjimas teisinga kryptimi, glaudus ryšys su vartotojais leido „Subaru“ pasiekti pelnytų aukštumų. Iš santykinai nišinio produkto šis gamintojas per keletą pastarųjų metų užsitarnavo bet kurio konkurento pagarbą, o tūkstančiai patenkintų klientų ir dar didesnis būrys ieškančių naudoto „Subaru“ modelio tik įrodo, kad rinkoje šio gamintojo automobiliai yra vieni paklausiausių. Nepaisant to, kad jų vertė – išties aukšta: nepriekaištinga kokybė ir patikimumas lemia logišką kainą už naudotą automobilį. Šiandien „Subaru“ yra pavyzdys daugeliui“, - teigė vienos autoritetingiausių JAV rinkos tyrimo kompanijų vadovas.

Prie šio gamintojo pozicijų stiprėjimo, be abejo, prisidės ir dar vienas aukštas įvertinimas už Atlanto. IIHS (Insurance Institute for Highway Safety - draudikų kelių saugumo institutas) ekspertai aukščiausią „Top Safety Pick 2018“ saugumo įvertinimą skyrė net penkiems „Subaru“ modeliams. Specialistai itin akcentavo eismo įvykių prevencijai svarbią „EyeSight“ sistemą ir naujos kartos žibintus, kurie dar geriau apšviečia kelią. Be abejo, aukščiausius saugumo įvertinimus lėmė ir tvirta kėbulo konstrukcija, avarijų metu apsauganti vairuotoją ir keleivius.

 

  • 52 iš 71