„Subaru“ modeliai – vėl tarp pačių saugiausių

„Subaru“ modeliai – vėl tarp pačių saugiausių

2023-12-15 12:29:03

Nenuspėjami žiemos keliai – pavojingi, tačiau jeigu vairuojate „Subaru“, galite būti ypač ramūs: šis gamintojas buvo įvertintas IIHS (Amerikos greitkelių saugos draudimo instituto) „TOP SAFETY PICK“ apdovanojimuose. Nuo 2013 metų įvairūs „Subaru“ modeliai jau 70 kartų buvo įvertinti kaip etaloninio saugumo automobiliai – tiek titulų IIHS ekspertai nėra skyrę nė vienam kitam gamintojui.

Prie jau bene standartu kitiems šio Japonijos gamintojo modeliams tapusio „TOP SAFETY PICK“ įvertinimo prisijungė ir naujasis „Crosstrek“. Jau ir oficialiojo „Subaru“ atstovo „JMA centro“ salone matytas rinkos naujokas taip pat gavo aukščiausius balus už saugą. Beje, tai šeštas sykis iš eilės, kai „Crosstrek“ pelno aukščiausią įvertinimą.

IIHS ekspertai vertina vairuotojo ir salone esančių suaugusiųjų bei vaikų saugumą susidūrimo atvejais, susidūrimų su kitais eismo dalyviais prevencijos sistemas, žibintus ir daug kitų ypatybių

Iš viso Jungtinėse Amerikos Valstijose 2023 metais IIHS „TOP SAFETY PICK“ įvertinimus gavo 7 skirtingi „Subaru“ modeliai. Verta paminėti, kad garbingus titulus, įrodančius gamintojo prioritetus būtent saugumui, pavyzdžiui, „Subaru Legacy“ pelnė 18 metus iš eilės, „Forester“ taip įvertintas 17 metų iš eilės, „Outback“ – 15-ą sykį iš eilės.   

  • 107 iš 107