„Subaru Outback“ ir toliau skina laurus saugiausių automobilių rinkimuose Japonijoje

„Subaru Outback“ ir toliau skina laurus saugiausių automobilių rinkimuose Japonijoje

2022-06-07 12:15:02

Iš visų 2020–2021 m. „Euro NCAP“ saugumo testais išbandytų automobilių „Subaru Outback“ pasirodė geriausiai ir pelnė aukščiausią įvertinimą. Dabar šis modelis tokios pat sėkmės susilaukė ir Japonijoje – jam skirtas JNCAP apdovanojimas „Best Award 2021“.

Praėjusią savaitę „Subaru Corporation“ pranešė, jog Japonijos naujų automobilių saugumo vertinimo programos (JNCAP), kuri yra „Euro NCAP“ atitikmuo, testais išbandytas „Outback“ pelnė „Best Award 2021“ apdovanojimą.

 

JNCAP programą įgyvendina Žemės, infrastruktūros, transporto ir turizmo ministerija (MLIT) bei Nacionalinė pagalbos nelaimingų atsitikimų aukoms agentūra (NASVA).

„Best Award“ apdovanojimą „Subaru“ pelnė antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais prizas už 2020 m. pasiektą geriausią rezultatą atiteko „Subaru Levorg“.

Atliekant 2021 m. JNCAP saugumo bandymus, „Subaru Outback“ surinko didžiausią bendrą taškų skaičių (185,02 iš 190) ir pelnė penkių žvaigždučių įvertinimą.

Siekdama savo išsikelto tikslo – užtikrinti visų saugumą, „Subaru“ bendrovė ir toliau tobulins saugos įrangą, susitelkdama į savo pagrindines, aktyviosios, pasyviosios, prevencinės ir susietosios saugos technologijas. Šias penkias saugos kategorijas sieja holistinis „Subaru“ požiūris į kelių eismo saugumą, pagrįstas paprastu principu: vairuotojai ir visi keleiviai turėtų mėgautis važiavimu ir jaustis visiškai saugūs kelyje. Aktyviai veikdama šia kryptimi, „Subaru“ yra pasiryžusi iki 2030 m. iki nulio sumažinti mirtimi pasibaigiančių eismo įvykių keliuose skaičių*1.

 

*1: Šios vizijos tikslas – užtikrinti, kad su „Subaru“ automobiliais susijusiuose eismo įvykiuose nežūtų nė vienas žmogus – nei esantis „Subaru“ automobilio salone, nei su juo susiduriantis eismo dalyvis, įskaitant pėsčiuosius ir dviratininkus.

 

Daugiau informacijos apie 2021 m. JNCAP saugumo bandymus galite rasti čia: https://www.nasva.go.jp/mamoru/en/assessment_car/detail/100

  • 94 iš 107