„Subaru“ taps pirmąja Japonijos automobilių gamintoja, turinčia savo nuosavą elektromobilių gamyklą

„Subaru“ taps pirmąja Japonijos automobilių gamintoja, turinčia savo nuosavą elektromobilių gamyklą

2022-06-06 11:06:49

"Subaru Corporation" žengia tvirtą žingsnį tvarios ateities link. Elektrinei revoliucijai vis labiau įsibėgėjant kompanija pranešė atidarysianti savo elektromobilių surinkimo gamyklą Japonijoje, siekiant patenkinti sparčiai didėjančią elektromobilių paklausą.

2022 m. rudenį „Subaru“ pristatys savo pirmąjį elektromobilį „Solterra“.  Naujasis modelis buvo sukurtas bendradarbiaujant su „Toyota Motor Corporation“

Kitas „Subaru“ numatytas žingsnis – specialios elektromobilių surinkimo gamyklos atidarymas, variklius ir transmisijos sistemas gaminančios Oizumi gamyklos teritorijoje. Laikantis šios strategijos, antroje dešimtmečio pusėje planuojami pristatyti „Subaru“ elektromobiliai bus gaminami nuosavoje gamykloje.

Tai „Subaru“ kelių milijardų eurų vertės investicijų į elektrifikaciją per ateinančius penkerius metus dalis. Siekdama, kad iki 2030 m. bent 40 proc. visame pasaulyje parduodamų „Subaru“ transporto priemonių sudarytų hibridai ir elektromobiliai, per artimiausius penkerius metus „Subaru“ planuoja į hibridinių ir elektrinių automobilių gamybą investuoti 250 mlrd. jenų (beveik 2 mlrd. eurų). Žvelgiant į tolimesnę ateitį, ne vėliau nei iki 2030 m. vidurio visose „Subaru“ transporto priemonėse numatyta įdiegti elektrines technologijas.

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti apie „Subaru“ išsikeltą ambicingą tikslą plėsti netaršių transporto priemonių gamybą. Įsipareigojimas rūpintis aplinka ir plėsti elektrifikavimo mastą, iš tiesų atspindi automobilių pramonės sektoriuje vyraujančias tendencijas“, – tvirtino „Subaru Nordic“ atstovas Ringo Rahumeelis.

  • 93 iš 107