SUBARU OUTBACK APŽVALGA

Remigijus Butavičius

Remigijus Butavičius

+370 46 272373

+370 68844159

rbutavicius@subaruklaipeda.lt

„Subaru“ ypatingas tuo, kad visada kelia neprilygstamą pasitikėjimą

„Outback“ sukurtas galvojant apie jo savininką. „Outback“ privalumai – didelė prošvaisa, puikus svorio balansas, didžiausia leidžiama vilkimo masė savo klasėje – tai savybės, dėl kurių „Outback“ tapo aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančių bei saugumą, prieinamumą ir komfortą vertinančių šeimų favoritu ir pirmuoju pasirinkimu.

Sukonstruotas ant naujos modulinės „Subaru“ platformos, naujasis „Outback” užtikrina aukštesnį saugumo ir komforto lygį.


Lyginant su ankstesniąja platforma, naujoji yra dvigubai standesnė. Be to, ji užtikrina dar didesnį saugumą, aukštesnį komforto lygį ir mažesnį triukšmą salone.

Saugi vairuotojo aplinka


Dideli stikliniai langai ir siauri statramsčiai užtikrina geriausią tarp „Outback“ klasės automobilių matomumą iš visų pusių, todėl vairuotojas gali labiau atsipalaiduoti ir vairuoti saugiau. Visapusė aplinkos kontrolė, logiška vairuotojui sukurta erdvė ir lengvai suprantami prietaisai. Tai „Subaru“ skiriamieji požymiai ir puikus maksimalios saugos pavyzdys.


Centrinėje konsolėje įmontuotas 11,6 colių jutiklinis ekranas. Jame galite valdyti daugumą automobilio funkcijų ir, žinoma, naują pažangią su Apple CarPlay / Android Auto suderinamą informacinę ir pramogų sistemą.

Daugiau funkcionalumo ir saugumo


Grakščios linijos, minkštos medžiagos ir naujausios informacinės ir pramogų technologijos vairavimą pavers tikru malonumu. Nors salonas erdvus, jame pastebimai tylu. Atnaujinto dizaino kėdės suteikia geresnę atramą kūnui. Tiek priekinių, tiek galinių kėdžių sėdynės ir atlošai yra šildomi.

Jūsų patogumui – vairuotojo veido atpažinimo sistema

Kamera atpažįsta vairuotoją ir automatiškai sureguliuoja oro kondicionavimą pagal išankstinius vairuotojo nustatymus.
TOURING versijoje sistema taip pat sureguliuoja šoninius veidrodėlius ir sėdynę.
 

Dėmesys funkcionalumuiSu „Outback“ visada buvo lengva pasiekti norimą kelionės tikslą, tačiau jo prošvaisai dabar padidėjus iki 213 mm, galima drąsiai važiuoti bet kokiu keliu.

„Outback“ pasižymi ne viena išmaniąja funkcija, kuria įvertins visi aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai. Tvirti išilginiai stogo bagažinės laikikliai, elektra valdomos bagažo skyriaus durys, erdvus bagažo skyrius suteikia galimybę kartu gabenti visus reikalingus daiktus.

X-MODE


Sistema veikia dviem režimais: vienas skirtas kietam paviršiui, o kitas – giliam sniegui ar smėliui. „X-Mode“ įjungia visus jutiklius, kad padėtų maksimaliai padidinti trauką ir neleistų automobiliui įstrigti. Nusileidimo nuokalne kontrolės funkcija užtikrina saugumą nuokalnėje. Jums tereikia vairuoti, sistema pati stabdo ir kontroliuoja variklio galią.

Saugumas – visiems eismo dalyviams


„Subaru“ siekia pagaminti saugiausius pasaulyje automobilius, ir visi bandymai rodo, kad šis tikslas sėkmingai įgyvendinamas naujuose automobiliuose. SUBARU tiki VISAPUSE SAUGA, kurios svarbią dalį sudaro sauga siekiant išvengti susidūrimų, todėl dedame visas pastangas
siekdami apsaugoti ne tik vairuotoją ir jo keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius, pvz., dviratininkus ir pėsčiuosius.

ADAPTYVIOJI TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMA

Sistema kontroliuoja tolimųjų šviesų sklaidos diapazoną: pakoreguojamos sekcijos, veikiančios priešpriešiais ar priekyje važiuojančias transporto priemones, o kitos sekcijos lieka apšviestos. Važiuojant vingiuotais keliais, posūkių apšvietimo žibintai reaguoja į vairo pasukimą.


Pirmaujanti pasaulyje pagalbinė vairavimo sistema „EyeSight“*

Tai daugiau nei 30 metų darbo mokslinių tyrimo ir technologinės plėtros srityje rezultatas. „EyeSight“ – tai dar viena pora akių, stebinti eismą, judantį iki 180 km/val. greičiu. Šios sistemos pagrindą sudaro dvi spalvotos stereokameros, sumontuotos už priekinio stiklo. Sistema atlieka kelias funkcijas, o vairuotojas gali pasirinkti, kurią iš jų įjungti ar išjungti.

Svarbiausios funkcijos:
• Avarinio stabdymo sistema
• Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema
• Kelio juostos kontrolės sistema
• Vingiavimo juostoje ir išvažiavimo iš juostos įspėjimas
• Avarinė akceleratoriaus valdymo sistema
• Kelio ženklų atpažinimo sistema

*1 „EyeSight“ – tai pagalbinė vairavimo sistema, kuri ne visomis aplinkybėmis gali veikti optimaliai. Už saugų bei atsargų vairavimą ir eismo taisyklių laikymąsi visada atsako pats vairuotojas. Sistemos efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, techninės automobilio būklės, oro ir kelio sąlygų.

Išsamią informaciją apie „EyeSight“ veikimą ir apribojimus, įskaitant šioje brošiūroje paminėtas funkcijas, rasite eksploatacijos instrukcijoje.

   

Naujasis „Subaru Outback“ pademonstravo geriausius rezultatus atliekant 2021 m. „EuroNCAP“ saugumo bandymus

2021 m. Europos naujų automobilių saugumo vertinimo programos testais išbandytas naujasis „Subaru Outback“ pelnė maksimalų penkių žvaigždučių bendrą įvertinimą, surinkęs itin aukštą bendrą taškų vidurkį.

Naujasis „Outback“ pasiekė aukščiausią visų laikų „Subaru“ automobilių rezultatą pagalbinių saugumo sistemų ir pažeidžiamų eismo dalyvių kategorijose. Tai kartu yra ir aukščiausias įvertinimas tarp visų automobilių klasių atliekant taikomus naujausius saugumo bandymus. Jis puikiai pasirodė ir vertinant vaikų apsaugą, surinkęs didžiausią taškų skaičių didelių šeimyninių automobilių klasėje.

 

 

"Subaru Outback“ Jungtinėje Karalystėje populiarus „4x4 Magazine“ žurnalas pripažino geriausiu metų krossoveriu.

Subaru Outback - geresnė komplektacija už tą pačią kainą!