„Subaru Solterra“ - vienas iš labiausiai rekomenduojamų „žaliųjų“ visureigių „Consumer Reports“ apklausoje

„Subaru Solterra“ - vienas iš labiausiai rekomenduojamų „žaliųjų“ visureigių „Consumer Reports“ apklausoje

2023-04-19 10:52:52

Daugiau nei pusę amžiaus „Subaru“ automobiliai dėl savo legendinės „Symmetrical AWD“ nuolatinės visų varomųjų ratų pavaros ir pravažumo asocijuodavosi su transporto priemonėmis, kurios nebijo jokių iššūkių. Tačiau laikai keičiasi, ir šiandien „Subaru“ gamintojai bei atstovai rinkai siūlo ne tik neprilygstamą pravažumą, bet ir ekologiją - neseniai ir Lietuvos rinkoje pasirodęs elektromobilis „Solterra“ gavo dar vieną solidų įvertinimą – Consumer Reports“ šį modelį įvardino tarp 20 procentų geriausių naujų visureigių, kurių emisija yra švariausia rinkoje.

„Consumer Reports“ – tai Amerikoje veikianti ne pelno siekianti vartotojų organizacija, užsiimanti nepriklausomu produktų testavimu, tiriamąja žurnalistika, į vartotojus orientuotais tyrimais, visuomenės švietimu ir vartotojų teisių gynimu. „Consumer Reports“  nepriklausomi vertinimai, išvados ir rekomendacijos jau daug metų yra vadinamos bene objektyviausiomis. Viena naujausių organizacijos ataskaitų - kas yra geriausias „žaliasis“ visureigis?


Turbūt sutiksite, kad elektromobiliai paprastai asocijuojasi su didmiesčiais ir gerais keliais: užmiestis, bekelė ir iššūkiai - tikrai ne elektromobilių koziriai. Tačiau „Subaru Solterra“ buvo pripažintas geriausiu „Consumer Reports“ ataskaitoje, kai buvo testuojami elektra varomi visureigiai ir padidinto pravažumo automobiliai: šis modelis gavo aukščiausią įvertinimą.

„Consumer Reports“ teigia, kad naujasis „žaliųjų" visureigių ir padidinto pravažumo modelių įvertinimas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Aplinkos apsaugos agentūros (EPA) „SmartWay“ programa, kuri vertina transporto priemonių išmetamų šiltnamio efektą ir smogą sukeliančių dujų kiekį.

Įvertinimui įtakos turėjo ir vartotojų atsiliepimai, objektyvūs saugumo testai, realus įveikiamas atstumas, patikimumas bei savininkų pasitenkinimas.

Nors rinkoje „Subaru Solterra“ pasirodė dar visai neseniai ir šio modelio bandymus „Consumer Reports“ tęsia, ekspertai „žaliųjų“ visureigių rinkimuose naujausiam „Subaru“ modeliui negailėjo aukščiausių balų. Prie gerų įvertinimų prisidėjo ir tai, kad „Subaru Solterra“ saugumą Amerikos greitkelių saugos draudimo institutas (IIHS) įvertino aukščiausiu „Top Safety Pick+“ apdovanojimu. „Solterra“ taip pat gavo aukščiausius įvertinimus naujajame IIHS šoninio smūgio teste. Be to, neseniai buvo pradėti taikyti nauji apsaugos nuo šoninių susidūrimų, pėsčiųjų susidūrimų prevencijos sistemų ir priekinių žibintų reikalavimai - šiuos išbandymus „Solterra“ išlaikė aukščiausiais balais.

  • 100 iš 107